“Merhaba Antalya Işıklar ve Gölgeler Fotoğraf Sergisi” düzenlendi

Açılışından bu yana şehrin kültürel ve sanatsal değerlerine büyük önem veren Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nde, Antalya Valisi Sn. Münir Karaloğlu öncülüğünde , Anadolu Ajansı foto muhabiri Ali İhsan Öztürk’ün objektifinden, Antalya’yı farklı yönleriyle yansıtan birbirinden güzel 70 eserin yer aldığı ‘Işıklar ve Gölgeler’ fotoğraf sergisi Antalya Vali Yardımcısı Nurettin Ateş ve Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek’in katılımı ile açıldı.

Antalya Valiliği’nin 2018 Turizm Yılı etkinlikleri kapsamında Anadolu Ajanı ile yapılan protokolle dört mevsim Antalya’yı anlatan ‘Merhaba Antalya Işıklar ve Gölgeler Fotoğraf Sergisi’ , Antalya Cumhuriyet Meydanı, Perge Antik Kenti ve Alanya Kaymakamlığından sonra ilk kez bir Alışveriş Merkezi açık alanını olan Agora Meydan’da açıldı.

Antalya’nın dört bir köşesini fotoğraflanmasına şehrimize gelen turistler içinde etkili olan Işıklar ve Gölgeler Fotoğraf Sergisi, Antalya Valiliği katkılarıyla 26 Ekim tarihinde Agora Meydan’da sanatseverler ile buluştu.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu kontrol ediniz.
Lütfen adınızı buraya yazınız.